وکیل املاک

وکیل املاک

وکیل املاک  : وقتی شخصی دچار مشکلات حقوقی ملکی می‌شود و به دنبال یک حلال مشکل است. در واقع در پی کسی است که در درجه اول مشکل ملکی او را به درستی متوجه شده و به خوبی درک کند. و بتواند به درستی مشکل را بررسی کند و در درجه دوم بتواند مشکل او را در چهارچوب موازین قانونی به سرانجام برساند. که در این راستا به دنبال وکیل املاک خوب است. که با تجربه و خبره باشد و بتواند هر چه سریع‌تر مشکلش را حل کند. پس باید بداند وکیل خوب کیست که بتواند مشکل را به خوبی تحلیل کند و در زمینه مسائل حقوقی تخصص و تجربه کافی داشته باشد.

وکیل خوب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل خوب را می‌توان تخصص او دانست. امروزه تمام کار‌ها تخصصی شده و کیفیت خدمات قابل ارائه در تمام رشته‌های علمی، به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کرده است.

همواره می‌بینیم که مردم در مواجهه با بیماری و کسالت‌های جدی، به دنبال پزشک متخصص یا فوق تخصص می‌گردند. همین موضوع در مسائل دیگر هم قابل مشاهده است.

با این حال، متاسفانه وکالت که حرفه‌ای بسیار دقیق و پیچیده محسوب می‌شود. در ایران به شکل عمومی و غیر تخصصی انجام می‌شود. پس یکی از مهم‌ترین معیار های که در انتخاب یک بهترین وکیل ملکی خوب باید لحاظ شود. تخصص و آگاهی علمی او در همان موضوع است.

ویژگی های یک وکیل پایه یک ملکی خوب چیست؟

۱- تحقیق کنید. زیرا باید از توانایی علمی ، شهرت ، تجربه ، حسن اخلاق و  حق الوکاله و سایر خصوصیات یک وکیل خوب مطمئن شوید. تا بتوانید که پرونده ای که گاه سرنوشت زندگی شما را رغم خواهد زد. ، به دستان با  کفایت وی بسپارید.

۲- هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی که یک وکیل کرده است اکتفا نکنید. تبلیغات تلویزیونی ، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاک مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به کانون وکلای دادگستری مراجعه کنید. و در مورد سابقه وکیلی که قصد انتخاب آن را دارید مطلع شوید.

۳- سن و جنس وکیل (زن یا مرد بودن) ملاک و معیار مناسبی برای خوب بودن یا بد بودن وکیل املاک نیست . گاهی اوقات یک وکیل تحصیل کرده جوان بسیار می تواند از یک وکیل سالخورده و به ظاهر با تجربه به کار شما بیاید.  زن یا مرد بودن وکیل نیز خیلی اهمیت ندارد. و ملاک علم ، شهرت و حسن خلق او ست.

۴- کسی که عنوان وکیل و مشاوره حقوقی را اخذ می کند علاوه براین که حداقل مدرک کارشناسی رشته حقوق را دارد. ، مراحل بسیار سخت کانون وکلا را برای دریافت پروانه گذرانده است.

شما می توانید با انتخاب وکیل در تهران یا شهرستان یک وکیل خوب برای خود داشته باشید . وکیل دادگستری در تهران مطمئن روند پرونده شما را در شهر تهران تسریع می بخشند .

 

وکیل خوب ملکی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل املاک خوب ملکی را می‌توان تخصص او دانست. امروزه تمام کار‌ها تخصصی‌ شده و کیفیت خدمات قابل ارائه در تمام رشته‌های علمی، به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کرده است.

همواره می‌بینیم که مردم در مواجهه با بیماری و کسالت‌های جدی، به دنبال پزشک متخصص یا فوق تخصص می‌گردند. همین موضوع در مسائل دیگر هم قابل مشاهده است.

با این حال، متاسفانه وکالت که حرفه‌ای بسیار دقیق و پیچیده محسوب می‌شود. در ایران به شکل عمومی و غیر تخصصی انجام می‌شود. پس یکی از مهم‌ترین معیار‌ی که در انتخاب یک وکیل خوب باید. لحاظ شود، تخصص و آگاهی علمی او در همان موضوع است.

تخصص های وکیل متخصص امور ملکی

بسیاری از دعاوی مربوط به ملک دارای وجه کیفری می باشد. از قبیل انتقال مال غیر، تصرف عدوانی، مزاحمت، ممانعت از حق و… . ولی بسیاری دیگر و حتی اکثریت دعاوی مربوط به املاک دارای جنبه ی حقوقی است. و بر عکس پرونده های کیفری برای شخص مد نظر مجازاتی در نظر گرفته نشده و نهایتا برای احقاق حقوق مالی زیان دیده قابلیت دارد.  بنابراین وکیل دعاوی ملکی دارای جنبه های مختلفی می باشد : حقوقی و کیفری و حتی ثبتی.

شماره تماس وکیل املاک 

شماره تماس وکیل املاک یکی از بهترین راه حلی است. که افراد پس از مواجهه با مشکل و پرونده های ملکی باید اقدام کنند. و ابتدا با تماس و مشاوره حقوقی ملکی با وکیل پایه یک دادگستری مشکل ملکی خود را با وکیل متخصص امور ملکی مطرح نمایند. دسترسی به وکیل دادگستری ملکی قابل اعتماد و متبحر در دعاوی ملکی از ضروریات است. برای جلوگیری از هر گونه تضییع حق در این زمینه، دسترسی سریع و مطمئن به وکیل دعاوی ملکی آنلاین رایگان نیز بسیار مهم است. و با توجه به زیرساخت های موجود بهترین راه برای در اختیار داشتن تجربیات وکیل دادگستری متبحر در املاک ،امکان برقراری ارتباط تلفنی با وی است.

 

وکیل املاک و مستغلات ، بهترین-وکیل-دعاوی-ملکی-،-شماره-تماس-وکیل-ملکی-،-وکیل-املاک-و-مستغلات-،-وکیل-املاک-،-وکیل-تخصصی-ملک-،-وکیل-خوب-ملک-در-تهران-،-وکیل-خوب ، بهترین-وکیل-دعاوی-ملکی-،-شماره-تماس-وکیل-ملکی-،-وکیل-املاک-و-مستغلات-،-وکیل-املاک-،-وکیل-تخصصی-ملک-،-وکیل-خوب-ملک-در-تهران-،-وکیل-خوب

هزینه وکیل دعاوی ملکی چقدر است؟

دعاوی ملکی به دلیل اینکه اکثرا طبق قانون از دعاوی غیر مالی محسوب می شوند. به همین دلیل نمی توان مبلغ مشخصی برای آن در نظر گرفت به عنوان مثال در دعوای چک با توجه به مبلغ آن بین ۵ تا ۱۵ درصد یا حتی بیشتر بین طرفین توافق می گردد. که البته ممکن است بیشتر از میزان تعرفه قانونی باشد. دعاوی ملکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. و معمولا با توجه به پیچیده بوده دعاوی املاک بهره مندی از وکیل املاک و مستغلات شما را در رسیدن به نتیجه بسیار کمک می کند. چرا که بعضا شخص می بایست هزینه های زیاد و زمان طولانی را برای رسیدن به نتیجه صرف کند. که در صورت اشتباه متحمل ضرر و زیان های متعددی خواهد شد.

 

تعهدات وکیل املاک خوب

۱. اگر از اقدامات یا سهل‌انگاری وکیل خسارتی به موکل وارد آید او مسئول خواهد بود.

۲.رعایت مصلحت موکل در اقدامات و قعالیت‌ خویش.

۳. استرداد اموال تحویلی زیرا وکیل امین است و آنچه را که در اثر وکالت به دست می‌آورد باید به موکل تحویل دهد.

۴. تسلیم صورت حساب وکالت

 

مسائل و مشکلات مشابه حقوقی الزاماً راه حل مشابهی ندارند. قبل از هر گونه اقدام با وکیل و مشاور حقوقی مشورت کنید.

وکیل املاک و مستغلات ، بهترین-وکیل-دعاوی-ملکی-،-شماره-تماس-وکیل-ملکی-،-وکیل-املاک-و-مستغلات-،-وکیل-املاک-،-وکیل-تخصصی-ملک-،-وکیل-خوب-ملک-در-تهران-،-وکیل-خوب ، بهترین-وکیل-دعاوی-ملکی-،-شماره-تماس-وکیل-ملکی-،-وکیل-املاک-و-مستغلات-،-وکیل-املاک-،-وکیل-تخصصی-ملک-،-وکیل-خوب-ملک-در-تهران-،-وکیل-خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *